Girls World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bine ati venit !


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Sa ne cunoastem!

+10
Yuty
LOLA4000
Mymyshor
Rodycute
Ale.v
Anelis
Catti;3
Laryssa
x Blue obsession x
Aquarius.
14 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

In jos  Mesaj [Pagina 2 din 2]

26Sa ne cunoastem! - Pagina 2 Empty Re: Sa ne cunoastem! 16/07/12, 11:43 pm

Elyy

Elyy

Bine ai venit Dydy :X

27Sa ne cunoastem! - Pagina 2 Empty Re: Sa ne cunoastem! 17/07/12, 12:20 am

Emylya

Emylya

Poate ma stiti de pe forum :> Emylya nume de cod Emi Idea Si daca ma vede cineva pe strada sa stie si cum arat : Idea
am 1.67 la 12 ani Neutral parul meu e un blond inchis si destul de scurt + usor ondulat ...
Sper sa ne intelegem super bine ca daca nu e super atunci e doar ok Rolling Eyes

28Sa ne cunoastem! - Pagina 2 Empty Re: Sa ne cunoastem! 17/07/12, 12:26 am

Elyy

Elyy

Bine ai venit agent Emi, eu, agent Elyy prezenta la datorie cu raportul pentru misiunea data, si anume sa-ti zic: Bun venit! :X

Misiune incheiata Idea

29Sa ne cunoastem! - Pagina 2 Empty Re: Sa ne cunoastem! 18/07/12, 11:45 am

jwolennon

jwolennon

hello there!
sunt Andra, am 17 ani, sunt critică, rea, dar foarte înțelegătoare. citesc Homestuck, mă uit la The Vampire Diaries, The Secret Circle, Buffy The Vampire Slayer, don't trust the b in apartment 23, seriale indiene, seriale turcești și desene animate.
îmi place rock-ul, gfx-ul (deși mă cammmm apuc de lucrat în photoshop cammm leneșă și de aceea nu-mi ies unele lucrări cum aș vrea), să bântui pe forumuri, să scriu each word cu literă mică, să mănânc, să mă cert (câteodată), să fac poze.
atât.

30Sa ne cunoastem! - Pagina 2 Empty Re: Sa ne cunoastem! 21/07/12, 12:27 am

Laryssa

Laryssa
Admin
Admin

Bine ati venit fetelor ! Sper sa va simtit bine alaturi de micul grup al nostru ! Embarassed

https://girls-world.forum.st

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 2 din 2]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum